CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser

1,500L2,800L

Pastrues që largon papastërtitë, grimin dhe mbetjet e tjera, një pastrues hidratues, si CeraVe Hidrating Cleanser, mund t’i bëjë të gjitha këto pa dëmtuar barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe pa i hequr asaj hidratimin natyral.

Spastroje

Përshkrim

CeraVe Hydrating Cleanser
Pastrues që largon papastërtitë, grimin dhe mbetjet e tjera, një pastrues hidratues, si CeraVe Hidrating Cleanser, mund t’i bëjë të gjitha këto pa dëmtuar barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe pa i hequr asaj hidratimin natyral.
I krijuar me dermatologë, CeraVe Hydrating Facial Cleanser është një larës i butë për fytyrën me përbërës si ceramide dhe acid hialuronik që veprojnë për të rivendosur barrierën e lëkurës.

CeraVe Hydrating Cleanser është projektuar për të pastruar dhe rifreskuar lëkurën pa e tharë apo irrituar atë.
Me tre ceramide thelbësore për të rivendosur barrierën e lëkurës, acidin hialuronik për të hidratuar lëkurën dhe Teknologjinë MVE Delivery për të furnizuar lëkurën me një sasi të qëndrueshme lëndësh ushqyese, ky larës fytyre jo komedogjen është një mënyrë efektive por jo irrituese për të filluar çdo rutinë të kujdesit të lëkurës.
*Më e mira për lëkurën normale në të thatë.

Përdorimi

Masazhoni pastruesin në lëkurën e njomë, më pas shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët
Purified Water, Glycerin, Behentrimonium Methosulfate and Cetearyl Alcohol, Ceramide 3, Ceramide 6-11, Ceramide 1, Hyaluronic Acid, Cholesterol, Polyoxyl 40 Stearate, Glyceryl Monostearate, Stearyl Alcohol, Polysorbate 20, Potassium Phosphate, Dipotassium Phosphate, Sodium Lauroyl Lactylate, Cetyl Alcohol, Disodium EDTA, Phytosphingosine, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Xanthan Gum.

Informacion shtesë

ml

236, 473, 1000

Brand

CeraVe

Related Products