CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser

1,700L3,000L

Një pastrues fytyre në formë shkume,i cili është ideal për të hequr yndyrën e tepërt, papastërtitë dhe grimin—dhe zgjedhja e atij që ka lëkurë delikate.

Spastroje

Përshkrim

CeraVe Foaming Cleanser
Një pastrues fytyre në formë shkume,i cili është ideal për të hequr yndyrën e tepërt, papastërtitë dhe grimin—dhe zgjedhja e atij që ka lëkurë delikate.
Pastruesi i fytyrës CeraVe përmban ceramide, acid hialuronik dhe niacinamide për të ndihmuar në rivendosjen e barrierës së lëkurës, dhe qetësimin e saj.

CeraVe Foaming Facial Cleanser është zhvilluar me dermatologë për të pastruar thellësisht, hequr yndyrën e tepërt dhe rifreskuar lëkurën pa e irrituar dhe duke mos e lënë atë të ndjehet e tërhequr dhe e thatë.
Me tre ceramide thelbësore, acidin hialuronik dhe niacinamidin, ky pastrues shkumues me konsistencë xhel është një mënyrë efektive por jo irrituese për të pastruar dhe për t’u kujdesur për lëkurën tuaj normale deri të yndyrshme.

Përdorimi

Masazhoni pastruesin në lëkurën e njomë, më pas shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët

Water, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Niacinamide, PEG-6 Caprylic/​Capric Glycerides, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Propylene Glycol, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Carbomer, Methylparaben, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Disodium EDTA, Propylparaben, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phytosphingosine, Xanthan Gum

Informacion shtesë

ml

236, 473, 1000

Brand

CeraVe

Related Products