Pyunkang Yul Nutrition Cream

Sale

Pyunkang Yul Nutrition Cream

640L2,800L

Kremi Pyunkang Yul Nutrient është një hidratues me konsistencë të trashë dhe i butë që rrëshqet lehtë dhe shkrihet në lëkurë pa u ndjerë i rëndë ose i yndyrshëm.

Spastroje

Përshkrim

Pyunkang Yul Nutrition Cream
Kremi Pyunkang Yul Nutrient është një hidratues me konsistencë të trashë dhe i butë që rrëshqet lehtë dhe shkrihet në lëkurë pa u ndjerë i rëndë ose i yndyrshëm.

I formuluar me përbërës të sigurt dhe të butë, të dobishëm për lëkurën, ky krem i pasur me lëndë ushqyese jep hidratim intensiv që zgjat gjatë gjithë ditës.

I përsosur për ata me lëkurë të thatë, të ashpër dhe të pajetë, Kremi Nutrient parandalon shenjat e plakjes, përmirëson elasticitetin dhe rrit shkëlqimin rinor.

Përdorimi

Merrni një sasi të vogël dhe masazhojeni në fytyrë dhe qafë.Masazhoni butësisht derisa kremi të absorbohet plotësisht.
Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Ingredientët
Astragalus Membranaceus Root Extract, Butylene Glycol, Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, Hydrogenated Polydecene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Polysorbate 60, 1,2-Hexanediol, Beeswax, Glyceryl Stearate, Cyclohexasiloxane, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Sesquioleate, Sodium Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Peg-100 Stearate, Glyceryl Caprate

Informacion shtesë

ml

100, 20

Brand

Pyunkang Yul

Related Products