Celimax The Real Noni Energy Ampoule

Celimax The Real Noni Energy Ampoule

2,600L

Celimax The Real Noni Energy Ampoule ka nje formule inovative si pasoje e nje miksimi 71.77% ekstrakte nga super ushqimi Noni dhe ingredient anti-rrudhe,ushqyes dhe zbutes. Ky produkt ka fituar cmimin Best of Beauty Awards 2019 ne Allure Korea.

SKU: 10526 Kategori: , , ,

Përshkrim

Celimax The Real Noni Energy Ampoule
Celimax The Real Noni Energy Ampoule ka nje formule inovative si pasoje e nje miksimi 71.77% ekstrakte nga super ushqimi Noni dhe ingredient anti-rrudhe,ushqyes dhe zbutes. Ky produkt ka fituar cmimin Best of Beauty Awards 2019 ne Allure Korea.

Ka veti anti-inflamatore. Ka provuar tashme benefitet ne trajtimin e akneve, reaksionet alergjike te lekures dhe lekuren e thate.

Ne saje te permbajtjes me antioksidante i jep lekures nje pamje rrezatuese dhe e ben lekuren rezistente ndaj shenjave te plakjes, rrudhave.

Eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures. Pa paraben, SLS dhe ngjyrues artificiale.

Perdorimi

Pasi te beni pastrimin e lekures dhe te keni aplikuar tonikun vendosni nje sasi te moderuar te ampules ne lekuren e fytyres dhe perhapeni lehtesisht me duar.

Ingredientët
Morinda Citrifolia Fruit Extract (71.77%), Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Diethoxyethyl Succinate, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Morinda Citrifolia Seed Oil(1 Ppm), Ceramide NP, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Squalane, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Dextrin, Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Lecithin, C12-13 Pareth-9, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Caprylic/​Capric Triglyceride, Water, Allantoin, Adenosine, Disodium EDTA, Chlorphenesin

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Celimax

Related Products