CP-1 Ginger Purifying Conditioner

CP-1 Ginger Purifying Conditioner

2,500L

Nje trajtues i cili kompenson mungesen e nutrienteve ne floket e lodhur dhe te demtuar, me vaj gingeri dhe ekstrakte te gingerit.

SKU: 10522 Kategori: , , ,

Përshkrim

CP-1 Ginger Purifying Conditioner
Nje trajtues i cili kompenson mungesen e nutrienteve ne floket e lodhur dhe te demtuar, me vaj gingeri dhe ekstrakte te gingerit.

Parandalon dhe permireson floket e demtuar nderkohe qe ektraktet e mjaltit, propolisit dhe qumeshtit te bletes qe ka ne perberje i bejne floket me te shendetshem dhe me te shendritshem.
Per nje efekt maksimal sygjerohet te perdoret e kombinuar me Ginger Purifying Shampoo.

Perdorimi

Perdoreni pas Ginger Purifying Shampoo. Merni nje sasi te mjaftueshme ne duar dhe aplikojeni vetem ne gjatesine e flokut pa e prekur skalpin. Ne fund shpelajeni me uje te vaket.

Ingredientët
Water, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Steartrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Honey Extract, Propolis Extract, Royal Jelly Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Laureth-23, Laureth-4, Methylpropanediol, Laurylpyridinium Chloride, Allantoin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal.

Informacion shtesë

ml

500

Brand

CP-1

Related Products