CP-1 Anti-Hairloss Scalp Infusion Shampoo

-40%

CP-1 Anti-Hairloss Scalp Infusion Shampoo

Çmimi origjinal qe: 1,900L.Çmimi i tanishëm është: 1,140L.

Eshte nje produkt kompleks i cili mbron flokun nga renia dhe nxit daljen e flokeve te reja.

SKU: 10516 Kategori: ,

Përshkrim

CP-1 Anti-Hairloss Scalp Infusion Shampoo
Eshte nje produkt kompleks i cili mbron flokun nga renia dhe nxit daljen e flokeve te reja.
Me permbajtje proteinike dhe ektrakte bimore vjen si nje shampoo e bute me veti efektive pastruese, ushqyese dhe zbutese te skalpit duke i lene floket te bute dhe plot shkelqim.

Ektraktet e bimeve medicinale ndihmojne ne rindertimin e struktures se flokeve, duke siguruar sasi te bollshme uji ne kutikulat e flokeve dhe ne scalp. Kjo zgjidh problemin e majave te dyfishta dhe flokeve qe keputen.

Perdorimi i shampos ju jep floke te hidratuar, floke qe nuk bien, floke te shendetshem dhe ndjesine e mendafshit.

Perdorimi

Pasi te keni lagur floket aplikoni shampon dhe shkumoni. Lerini floket te qendrojne te shkumuar per te pakten 3 minuta ne menyre qe perberesit te depertojne ne scalp. Ne fund shpelajeni me uje te vaket.

Ingredientët
Water, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Lauryl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Lauryl Sulfoacetate. Glycerin, Potassium Cocoyl Glycinate, Sodium Chloride, Malt Extract, Dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Polyquaternium-10, Panthenol, Salicylic Acid, Polyquaternium-67, Caprylyl Glycol, Niacinamide, Menthol, Polyquaternium-7, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Disodium EDTA, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Juniperus Mexicana Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Sodium Acetate, Sodium Benzoate, Isopropyl Alcohol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Anthemis Nobilis Flower Extract, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Bellis Perennis (Daisy) Flower Extract, Rosa Hybrid Flower Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Prunus Serrulata Flower Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Robinia Pseudoacacia Flower Extract, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Serine, Alanine, Glutamic Acid, Valine, Threonine, Proline, Leucine, Isoleucine, Phenylalanine, Lysine, Tyrosine, Histidine, Methionine, Cysteine.

Informacion shtesë

ml

250

Brand

CP-1

Related Products