BENTON ALOE PROPOLIS SOOTHING GEL

BENTON ALOE PROPOLIS SOOTHING GEL

2,200L

BENTON ALOE PROPOLIS SOOTHING GEL
Xhel qetësues nga Benton me Aloe Vera dhe Propolis.
Aloe Propolis Soothing Gel përmban më shumë se 80% të përbërësve të aloes të cilat janë të pasura me Polisaharide dhe 10% Propolis blete.

Availability: S’ka stok SKU: 10080 Kategori: , , , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

BENTON ALOE PROPOLIS SOOTHING GEL

Xhel qetësues nga Benton me Aloe Vera dhe Propolis.

Aloe Propolis Soothing Gel përmban më shumë se 80% të përbërësve të aloes të cilat janë të pasura me Polisaharide dhe 10% Propolis blete.
Përbërësit e aloes hidratojnë lëkurën, dhe Propolisi është fantastik për qetësimin dhe efektin anti-oksidues.Eshtë një produkt që përqendrohet në qetësimin aktiv.
Për lëkurë të yndyrshme dhe me akne. Ndihmojnë në zbehjen e shenjave të akneve.
Me strukture ujore dhe pa vaj, hidraton por nuk ngjit, përhapet mirë si uji, thithet pa probleme në lëkurë.
Aloe Propolis Soothing gel është bërë me përbërës që janë natyralë,pa aromë dhe ngjyrues artificialë.

PËRDORIMI

Pas pastrimit të lëkurës, vendosni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni në mënyrë të njëtrajtshme në fytyrë. Masazhojeni butësisht derisa të absorbohet.

INGRIDIENTËT

Aloe Barbadensis Leaf Water, Butylene Glycol, Aqua (Water), Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Propolis Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Betaine, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Portulaca Oleracea Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Benton

Related Products