PETITFEE – Black Pearl & Gold Eye Patch

PETITFEE – Black Pearl & Gold Eye Patch

1,800L

PETITFEE – Black Pearl & Gold Eye Patch 60copë
Fletë Hydroxhel të njomura në esencë që përmbajnë perla të zeza dhe pluhur të pastër ari, betain dhe ujë trëndafili që ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe rinovimin e lëkurës së lodhur dhe qeseve të syve për një pamje më të shëndetshme.

SKU: 10078 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

PETITFEE – Black Pearl & Gold Eye Patch 60copë

Fletë Hydroxhel të njomura në esencë që përmbajnë perla të zeza dhe pluhur të pastër ari, betain dhe ujë trëndafili që ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe rinovimin e lëkurës së lodhur dhe qeseve të syve për një pamje më të shëndetshme.

Përfitimet:
1.Ndihmon në qetësimin dhe reduktimin e syve të fryrë.
2. Lë lëkurën të ndjehet e hidratuar dhe e rigjeneruar.

PËRDORIMI

-Pasi të keni larë fytyrën, vendosni tonerin.

-Vendosni një copëz nën secilin sy.

-Pas 15-20 minutash, hiqni fletën e syve dhe masazhoni produktin e mbetur derisa të absorbohet plotesisht.

INGRIDIENTËT

Water, glycerin, calcium chloride, butylene glycol, ceratonia siliqua gum, xanthan gum, chondrus crispus powder, ethyl hexanediol, citrus grandis (grapefruit) seed extract, bambusa textilis stem extract, pinus palustris leaf extract, peg-60 hydrogenated castor oil, scutellaria baicalensis root extract, camellia sinensis leaf extract, houttuynia cordata extract, artemisia vulgaris extract, citrus junos fruit extract, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, phenoxyethanol, methylparaben, chlorphenesin, fragrance, synthetic fluorphlogopite, titanium dioxide (CI 77891), CI 77491, peat water, alcohol, sodium hyaluronate, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, rosa centifolia flower water, chamaecyparis obtusa water, aloe barbadensis, leaf extract, gold (0.0001%), pearl extract (0.01%) betaine, allantoin, disodium, EDTA, mineral oil.

Informacion shtesë

copë

60

Brand

Petitfee

Related Products