Some By Mi AHA BHA PHA 30 days Miracle Toner

-18%

Some By Mi AHA BHA PHA 30 days Miracle Toner

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,650L.

Some By Mi AHA BHA PHA 30 days Miracle Toner
Shpëtoni lëkurën tuaj me tonerin mrekullibërës!
Eksfoliues i përditshëm që nuk e irriton lëkurën tuaj. Perfekt për eksfolimin e lëkurës, ngushtimin e poreve, hidratim dhe një ton lëkure më të pastër dhe më të bardhë.

Përshkrim

Some By Mi AHA BHA PHA 30 days Miracle Toner

Shpëtoni lëkurën tuaj me tonerin mrekullibërës!
Eksfoliues i përditshëm që nuk e irriton lëkurën tuaj.
Perfekt për eksfolimin e lëkurës, ngushtimin e poreve, hidratim dhe një ton lëkure më të pastër dhe më të bardhë.
Përmban 10.000 ppm ekstrakte të vërteta të pemës së çajit.
Miqësor me lëkurën duke qënë se ka një pH lehtësisht acid 5.5 që balancon pH normal të lëkurës dhe shmang shfaqjen e imperfeksioneve duke rikthyer shëndetin e lëkurës.
Funksion i dyfishtë Anti-rrudhë + Zbardhës i Niacinamideve dhe Adenozinës.

PËRDORIMI

Përdoreni në mbrëmje në lëkurë të pastër duke e aplikuar me një koton. Kujdes mos harroni përdorimin e kremit të diellit gjatë ditës.

INGRIDIENTËT

Water, butylene glycol, dipropylene glycol, glycerin, niacinamide, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf extract, polyglyceryl-4 caprate, carica papaya (papaya) fruit extract, lens esculenta (lentil) seed extract, hamamelis virginiana (witch hazel) extract, nelumbo nucifera flower extract, swiftlet nest extract, sodium hyaluronate, fructan, allantoin, adenosine, hydroxyethyl urea, xylitol, salicylic acid, lactobionic acid, citric acid, sodium citrate, 1,2-hexanediol, pentylene glycol, caprylyl glycol, benzyl glycol, ethylhexylglycerin, ethyl hexanediol, raspberry ketone, phenoxyethanol, mentha piperita (peppermint) oil.

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Some By Mi

Related Products