PURITO PURE VITAMIN C SERUM

Sale

PURITO PURE VITAMIN C SERUM

Çmimi origjinal qe: 2,300L.Çmimi i tanishëm është: 2,290L.

PURITO PURE VITAMIN C SERUM
Serum me 5% Vitamin C, Acid Hialuronik dhe Adenozinë , për ti dhënë lëkurës tuaj shkëlqimin e munguar. Ndër më efektivët, i butë, i infuzuar natyrshëm, ky serum i Vitaminës C është “i blinduar” dhe i rafinuar për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të plakjes

Përshkrim

PURITO PURE VITAMIN C SERUM

Serum me 5% Vitamin C, Acid Hialuronik dhe Adenozinë , për ti dhënë lëkurës tuaj shkëlqimin e munguar.

VETITË

Ndër më efektivët, i butë, i infuzuar natyrshëm, ky serum i Vitaminës C është “i blinduar” dhe i rafinuar për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të plakjes, rivendosjen e shkëlqimit rinor, dhe ndihmon në minimizimin e rrudhave ekzistuese duke parandaluar formimin e rrudhave të reja. Me cilësinë më të lartë të kombinimit Acid Hyaluronic + Vitamina C + Adenozinë, ndihmon në krijimin e një barriere të shëndetshme natyrore të lëkurës që mbron lëkurën nga rrezatimi UV dhe sulmet mjedisore.

PËRDORIMI

Pasi të keni hequr letren vulosëse duke hapur kapakun e produktit para përdorimit, vendosni pompën e cila është mbështjellë së bashku dhe mbylleni fort. Pas instalimit të pompës, vendosni sasi të mjaftueshme (1 ~ 2 pompa) të serumit në fytyrë duke shmangur sytë.

INGRIDIENTËT

Sodium Hyaluronate (Hyaluronic acid, humectants), Ascorbic Acid (pure vitamin C), 1,2-Hexanediol (stabilizers), Niacinamide (brightening), Arginine (pH adjusters), Nelumbo Nucifera Flower Extract (fading-protecting agents), Magnolia Liliflora Bud Extract (humectants), Lilium Tigrinum Extract (humectants), Paeonia Lactiflora Root Extract (skin-conditioning agents), Tuber Magnatum Extract (skin-conditioning agents), Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract (humectants), Panax Ginseng Root Extract (humectants), Tocopheryl Acetate(antioxidants), Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract (cosmetic astringents), Ananas Sativua (Pineapple) Fruit Extract (skin-conditioning agents), Curcuma Longa (Tumeric) Root Extract (skin-conditioning agents), Sodium Polyacrylate (emollient), Adenosine(improves wrinkles), Disodium EDTA (stabilizers)

Informacion shtesë

ml

60

Brand

Purito

Related Products