COSRX GALACTOMYCES 95 TONE BALANCING ESSENCE

COSRX GALACTOMYCES 95 TONE BALANCING ESSENCE

2,500L

COSRX GALACTOMYCES 95 TONE BALANCING ESSENCE
Kjo esencë ndihmon në shkëlqimin dhe unifikimin e lëkurës së lodhur. Acidi Hyaluronic dhe Panthenoli gjithashtu e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe të zbutur duke mbajtur lagështinë brenda saj.

SKU: 10069 Kategori: , , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

COSRX GALACTOMYCES 95 TONE BALANCING ESSENCE

Kjo esencë ndihmon në shkëlqimin dhe unifikimin e lëkurës së lodhur. Acidi Hyaluronic dhe Panthenoli gjithashtu e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe të zbutur duke mbajtur lagështinë brenda saj.

VETITË

Tekstura e lehtë e serumit thithet shpejt në lëkurë, duke e lënë lëkurën të hidratuar mirë pa u ndjerë e yndyrshme. Kombinimi i niacinamide dhe 95% koncentrat i filtratit të fermentuar të Galactomyces, një nënprodukt i majasë së thartuar që ndihmon në ushqimin dhe rigjallërimin e lëkurës, duke rezultuar në lëkurë më të pastër, rrezatuese dhe të hidratuar, me vija të holla më pak të dukshme dhe strukturë të rafinuar të lëkurës.

PËRDORIMI

Pas pastrimit dhe tonifikimit, spriconi 2-3 pika në fytyrën tuaj. Butësisht shtypni lehtë duke përdorur majat e gishtërinjve për thithje më të mirë, dhe pastaj kaloni te kremrat hidratues.

INGRIDIENTËT

Galactomyces Ferment Filtrate, Niacinamide, Panthenol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Xanthan Gum, Ethyl Hexanediol, Adenosine

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Cosrx

Related Products