Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotics (SPF50+ PA++++)

-21%

Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotics (SPF50+ PA++++)

Çmimi origjinal qe: 1,700L.Çmimi i tanishëm është: 1,350L.

Relief Sun: Oriz + Probiotikë SPF50+ PA++++ është kremi i ri me filtra mbrojtës kimikë ndaj diellit që aplikohet butësisht në lëkurë dhe duke përfshirë gjithashtu përbërës qetësues dhe ndriçues të lëkurës, lejon që llojet e ndjeshme të saj ta përdorin gjithashtu me lehtësi.

Availability: S’ka stok SKU: 10755 Kategori: , , ,

Përshkrim

Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotics (SPF50+ PA++++)
Relief Sun: Oriz + Probiotikë SPF50+ PA++++ është kremi i ri me filtra mbrojtës kimikë ndaj diellit që aplikohet butësisht në lëkurë dhe duke përfshirë gjithashtu përbërës qetësues dhe ndriçues të lëkurës, lejon që llojet e ndjeshme të saj ta përdorin gjithashtu me lehtësi.

Karakteristikat kryesore :

1. Formulimi i lehtë i kremit: Formula e kremit e lehtë dhe hidratuese lejon përthithje të shpejtë pa shenja të bardha.

2. Ekstrakt orizi 30% + Kompleksi i probiotikëve : Përmban përbërës lizate fermentuese, të cilat ndihmojnë në ushqimin e barrierës natyrale të lëkurës.

3. SPF 50 i çertifikuar nga 2 laboratorë të veçantë në Kore dhe Spanjë.

Përdorimi
Merrni një sasi të përshtatshme kremi dhe aplikojeni në fytyrë dhe qafë. Riaplikoheni çdo 2-3 orë nëqoftëse jeni te ekspozuar ndaj rrezeve të diellit.

Ingredientët
Water, Oryza Sativa (Rice) Extract (30%), Dibutyl Adipate, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Niacinamide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Coco-Caprylate/​Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, Butylene Glycol, Oryza Sativa (Rice) Germ Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lactobacillus/​Pumpkin Ferment Extract, Bacillus/​Soybean Ferment Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Monascus/​Rice Ferment, Pentylene Glycol, Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Tromethamine, Carbomer, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Xanthan Gum, Tocopherol, Lactobacillus/​Rice Ferment, Aspergillus Ferment, Saccharomyces/​Rice Ferment Filtrate

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Beauty of Joseon

Related Products