Aromatica Serene Body Oil Lavender & Marjoram

Aromatica Serene Body Oil Lavender & Marjoram

2,200L

Dëshironi të lini pas tensionin e jetës suaj të përditshme dhe të përjetoni nje pushim të shëndetshëm? Serene Therapy është këtu për ju duke ngushëlluar mendjen dhe trupin tuaj.

SKU: 10772 Kategori: ,

Përshkrim

Aromatica Serene Body Oil Lavender & Marjoram
Dëshironi të lini pas tensionin e jetës suaj të përditshme dhe të përjetoni nje pushim të shëndetshëm? Serene Therapy është këtu për ju duke ngushëlluar mendjen dhe trupin tuaj.

Vaji esencial i livandës qetëson dhe ri-energjizon trupin tuaj. Përveç kësaj, vaji i borzilokut largon emocionet e panevojshme dhe forcon trupin tuaj.

Vaji jojoba është i pasur me vitamina A, D dhe E, e bën lëkurën të butë dhe të hidratuar. Gjashtë vajra që rrjedhin nga bimët, të tilla si ullinjtë, bajamet, luledielli dhe më shumë, dërgojnë menjëherë lëndë ushqyese në lëkurë dhe krijojnë një lëkurë të fortë.

Aromaterapia stabilizon mendjen dhe trupin dhe i jep lëkurës një shkëlqim. Thuaj lamtumirë ndjesisë së thatë gjatë gjithë vitit.

Perdorimi

Aplikojeni në lëkurë të thatë. Masazhoni në lëkurë me lëvizje rrethore lart.

Ingredientët
Natural ingredients 100%
Helianthus annuus seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Olea europaea fruit oil, Limnanthes alba seed oil, Simmondsia chinensis seed oil, Olea europaea husk oil, *Lavandula angustifolia oil, *Linalool(Ingredient in Lavender oil), *Lavandula hybrida oil, Olus oil, *Citrus aurantium bergamia fruit oil, *Limonene(Ingredient in bergamot oil), *Styrax benzoin gum, *Canarium luzonicum gum oil, Tocopherol, Oenothera biennis oil, *Origanum marjorana leaf oil, *Geraniol(Ingredient in lavender oil), *Benzyl benzoate(Ingredient in benzoin oil), *Benzyl alcohol(Ingredient in benzoin oil), *Coumarin(Ingredient in lavender oil), *Citral(Ingredient in bergamot oil)
*Naturally found in essential oil(s)

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Aromatica

Related Products