Aromatica Circulating Body Oil Juniper Berry & Ginger

Aromatica Circulating Body Oil Juniper Berry & Ginger

2,200L

Po kërkoni të rivendosni ekuilibrin në trupin dhe mendjen tuaj? Ribalanconi mendjen dhe trupin me energji.

Availability: S’ka stok SKU: 10773 Kategori: , , ,

Përshkrim

Aromatica Circulating Body Oil Juniper Berry & Ginger
Po kërkoni të rivendosni ekuilibrin në trupin dhe mendjen tuaj? Ribalanconi mendjen dhe trupin me energji.

Fuqia e kokrrave të dëllinjës hap një rrugë brenda trupit dhe ngrohtësia e xhenxhefilit lejon që energjia të rrjedhë lirshëm, duke rivendosur ekuilibrin.

Vaji jojoba, i cili është jashtëzakonisht i ngjashëm me sebumin e njeriut, i pasur me vitamina A, D dhe E, e bën lëkurën të butë dhe të hidratuar.

Gjashtë vajra që rrjedhin nga bimët, të tilla si ullinjtë, bajamet, luledielli dhe më shumë, dërgojnë menjëherë lëndë ushqyese në lëkurë dhe krijojnë një lëkurë të fortë.

Aromaterapia stabilizon mendjen dhe trupin dhe i jep lëkurës një shkëlqim. Thuaj lamtumirë ndjesisë së thatë gjatë gjithë vitit.

Perdorimi

Aplikojeni në lëkurë të thatë. Masazhoni në lëkurë me lëvizje rrethore.

Ingredientët
Natural ingredients 100%
Helianthus annuus seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Olea europaea fruit oil, Simmondsia chinensis seed oil, Limnanthes alba seed oil, Olea europaea husk oil, *Juniperus communis fruit oil(Juniperberry oil), *Cupressus sempervirens oil(Cypress oil), *Pogostemon cablin oil(Patchouli oil), Olus oil, *Foeniculum vulgare oil(Fennel oil), *Limonene(Ingredient in juniperberry oil), Tocopherol(Vitamine E), Oenothera biennis oil, *Zingiber officinale oil, *Citral(Ingredient in ginger oil), *Linalool(Ingredient in cypress oil)
*Naturally found in essential oil(s)

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Aromatica

Related Products