Aromatica Rosemary Scalp Scrub

-28%

Aromatica Rosemary Scalp Scrub

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,450L.

SKRAB EKSFOLIUES- i formuluar me kripën e Detit të Vdekur nga Izraeli që tretet lehtësisht, e cila ndihmon në pastrimin dhe detoksifikimin e poreve të kokës duke larguar vajrat, papastërtitë dhe yndyrën e tepërt.

SKU: 10776 Kategori: , , ,

Përshkrim

Aromatica Rosemary Scalp Scrub
SKRAB EKSFOLIUES- i formuluar me kripën e Detit të Vdekur nga Izraeli që tretet lehtësisht, e cila ndihmon në pastrimin dhe detoksifikimin e poreve të kokës duke larguar vajrat, papastërtitë dhe yndyrën e tepërt.
VETI PASTRUESE TË PËRFSHIRA- ky pastrim me kripë mund të përdoret në vend të shampos tuaj të zakonshme. Ose mund të përdoret para shampos për një pastrim edhe më të thellë.
KOMPLEKSET E EKSTRAKTEVE BIMORE si rozmarina, brinjali, xhenxhefili, rigoni dhe borziloku, të cilat rrjedhin drejtpërdrejt nga AROMATICA, ndihmojnë në qetësimin dhe pastrimin e lëkurës së kokës duke siguruar lëndë ushqyese thelbësore.

Përdorimi

Përdoreni 2-3 herë në javë në vend të shampos ose para shampos. Aplikoni një sasi të moderuar në lëkurën e lagur të kokës. Masazhojeni me delikatesë në lëkurën e kokës, shtoni pak ujë, bëni shkumë dhe shpëlajeni tërësisht. Masazhojeni derisa të shkrihet kripa e detit dhe më pas shpëlajeni mirë.

Ingredientët
Sea Salt, Sodium Chloride, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract (12,065Mg), Pinus Densiflora Leaf Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Lauryl Betaine, Lauramidopropyl Betaine, Glycerin, Butylene Glycol, Eclipta Prostrata (False Daisy) Extract, Ocimum Basilicum (Basil) Extract, Coriandrum Sativum (Coriander) Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil (1,219Mg), Styrax Benzoin Gum, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Xanthan Gum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Verbena Officinalis (Vervain) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Menthol, Disodium EDTA, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene

Informacion shtesë

g

165

Related Products