Vichy Intensive 48hr Roll-On Anti-perspirant Deodorant

Sale

Vichy Intensive 48hr Roll-On Anti-perspirant Deodorant

Çmimi origjinal qe: 1,850L.Çmimi i tanishëm është: 1,480L.

Vichy Intensive 48hr Roll-On Anti-perspirant Deodorant
Trajtoni djersitjen intensive me deodorantin 48hr Roll-On të Vichy.
Për burra dhe gra të të gjitha moshave.

Përshkrim

Vichy Intensive 48hr Roll-On Anti-perspirant Deodorant

Trajtoni djersitjen intensive me deodorantin 48hr Roll-On të Vichy.
Për burra dhe gra të të gjitha moshave.
Pa paraben dhe alkool.
Ky deodorant i pasur me ujë termal të Vichy, ofron 15 minerale për të mbrojtur dhe rehatuar lëkurën e sqetullës.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

-Formulë hipoalergjike
-I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

Kripë alumini
Ujë i mineralizuar i Vichy

PËRDORIMI

Përdoreni deodorantin çdo ditë pas dushit. Aplikoni në lëkurë të pastër, të thatë dhe jo të irrituar.

INGRIDIENTËT

AQUA / WATER, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-33, PENTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, PARFUM / FRAGRANCE.

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Vichy

Related Products