LA ROCHE POSAY LIPIKAR XERAND

Sale

LA ROCHE POSAY LIPIKAR XERAND

Çmimi origjinal qe: 1,120L.Çmimi i tanishëm është: 896L.

LIPIKAR XERAND
Rigjeneron barrierën e lëkurës dhe kështu mbron epidermën nga faktorët e jashtëm.
Targeti : Tharje të rënda – duar të dëmtuara dhe të çara.

Availability: S’ka stok SKU: 10038 Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

LIPIKAR XERAND

Rigjeneron barrierën e lëkurës dhe kështu mbron epidermën nga faktorët e jashtëm.

VETITË

Targeti : Tharje të rënda – duar të dëmtuara dhe të çara. Falë agjentëve të saj hidratues dhe riparues, LIPIKAR XERAND rikthen barrierën e lëkurës dhe kështu mbron epidermën nga agresorët e jashtëm.Penetron menjëherë. Jo i yndyrshëm.

PËRDORIMI

Aplikoni në duar sa herë të jetë e nevojshme dhe masazhoni deri në thithjen e kremit.

INGRIDIENTËT

Aqua, Glycerin, Octyldodecanol, Stearic Acid, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Steareth-10, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Dimethicone, Allantoin, Capryloyl Glycine, Tetrasodium EDTA, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Sodium Benzoate Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products