FREZYDERM NIPPLE CARE RESTRUCTURING CREAM-GEL

FREZYDERM NIPPLE CARE RESTRUCTURING CREAM-GEL

1,700L

Krem rigjenerues që rikthen thithkat e plasaritura dhe të inflamuara pas ushqyerjes me gji.

Availability: S’ka stok SKU: 10964 Kategori: , , ,

Përshkrim

FREZYDERM NIPPLE CARE RESTRUCTURING CREAM-GEL
Krem rigjenerues që rikthen thithkat e plasaritura dhe të inflamuara pas ushqyerjes me gji.
Redukton inflamacionin dhe përshpejton shërimin e plagëve të vogla të shkaktuara nga ushqyerja me gji. Përbërja specifike e kremit thith qumështin e mbetur dhe pështymën e foshnjave dhe mbron nga lakimet dhe mastiti.

-Përmban lanolinë të nivelit të ulët për siguri maksimale toksikologjike
-Është një produkt krejtësisht i sigurt që nuk shkakton asnjë alergji.
-Nuk e ndryshon ndjesinë natyrale të thithkës për foshnjën.
-Qetëson thithkat e inflamuara dhe të plasaritura.
-Test toksikologjik special i sigurisë.

Përdorimi
Ushqyerja me gji: Lërini thithkat të thahen natyrshëm pas ushqyerjes, më pas aplikoni butësisht kremin.

Ingredientët
Chamomile Extract, Calendula, Avocado Extracts, Olea europaea, Oryza

Informacion shtesë

ml

40

Brand

Cos De BAHA

Related Products