AROMATICA Rosemary Active V Anti-Hair Loss Tonic

-34%

AROMATICA Rosemary Active V Anti-Hair Loss Tonic

Çmimi origjinal qe: 2,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,850L.

Një tonik flokësh që targeton disa problematika njëherësh si: rënien e flokëve, dëmtimin e tyre ose një skalp sensitiv, me anë të proteinave LPP(Lipoma-preferred partner) që japin elasticitet gjithë gjatësisë së flokut, nga maja te rrënja.

Availability: S’ka stok SKU: 10569 Kategori: , , , ,

Përshkrim

AROMATICA Rosemary Active V Anti-Hair Loss Tonic
Një tonik flokësh që targeton disa problematika njëherësh si: rënien e flokëve, dëmtimin e tyre ose një skalp sensitiv, me anë të proteinave LPP(Lipoma-preferred partner) që japin elasticitet gjithë gjatësisë së flokut, nga maja te rrënja.

Active V vitalizon lëkurën e kokës dhe flokët me 5 vitamina.
Vajrat esencialë të rozmarinës dhe drurit të kedrit pastrojnë me thellësi skalpin si dhe e qetësojnë atë. Nëpërmjet këtij trajtimi do të arrini të forconi rrënjën e flokëve duke parandaluar rënien e tyre.

Përdorimi

Shkundeni plotësisht para përdorimit, spërkatni afër skalpit dhe masazhoni butësisht.

IngredientëtWater, Alcohol Denat, Butylene Glycol, Glyceryl Caprate, Polyglyceryl-2 Laurate, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl- 4 Laurate, Caprylyl/​Capryl Glucoside, Betaine, Menthol, Salicylic Acid, ¹Panthenol, ²Abies Sibirica Oil, ²Lavandula Hybrida Oil, ²Cedrus Atlantica Bark Oil, ²Citrus Aurantium Dulcis (Orange)- Peel Oil, ²Eucalyptus Globulus Leaf Oil, ²Mentha Viridis (Spearmint)- Leaf Oil, ²Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Allantoin, ¹Ascorbic Acid, ¹Calcium Pantothenate, ¹Dimethyl Sulfone, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Caffeine, Maltodextrin, Cocos Nucifera- (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, ¹Biotin, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Prunus Amygdalus- Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrolyzed Barley Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Oat Protein, Hydrolyzed Pea Protein, Hydrolyzed Potato Protein, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Gardenia Taitensis Flower, Houttuynia Cordata Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Morus Alba Fruit Extract, Nigella Sativa Seed Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Perilla Frutescens Leaf Extract, Piper Nigrum (Pepper) Seed Extract, Ribes Nigrum (Black- Currant) Fruit Extract, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Copper Tripeptide-1, ¹Tocopherol, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, ²Limonene, ²Linalool

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Aromatica

Related Products