Cosrx Oil-Free Ultra-Moisturizing Lotion with Birch Sap

-31%

Cosrx Oil-Free Ultra-Moisturizing Lotion with Birch Sap

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,800L.

Cosrx Oil-Free Ultra-Moisturizing Lotion with Birch Sap
Hidratues i përditshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe të gjitha gjëndjet. Fantastik për lëkurat e yndyrshme ! Locion i lehtë i cili është me përbërës natyral, miqësor ndaj lëkurës, plot me vitamina dhe antioksidantë, duke qetësuar dhe trajtuar në mënyrë efektive lëkurën e irrituar.

Përshkrim

Cosrx Oil-Free Ultra-Moisturizing Lotion with Birch Sap

Hidratues i përditshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe të gjitha gjëndjet.
Fantastik për lëkurat e yndyrshme !
Locion i lehtë i cili është me përbërës natyral, miqësor ndaj lëkurës, plot me vitamina dhe antioksidantë, duke qetësuar dhe trajtuar në mënyrë efektive lëkurën e irrituar.
Locioni absorbohet shpejt në lëkurë pa lënë asnjë mbetje të yndyrshme, gjë që e bën atë të përsosur për këdo me lëkurë të yndyrshme dhe të kombinuar. Për lëkurë të thatë, locioni hidratues ultra pa vaj COSRX mund të jetë një element kryesor i përditshëm gjithashtu pasi ekstrakti i bimës Birch Sap është efektiv në rikthimin e hidratimit dhe ruajtjen e nivelit të saj.
I lehtë, por shumë hidratues
Konsistenca e locionit hidratues ultra COSRX është shumë i lehtë dhe jo me yndyrë.Pasi të aplikohet, depërton thellë në lëkurë menjëherë, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të butë.
I Lehtë në përdorim dhe paketim higjienik
Shishja me pompë ruan higjienën e produktit pasi nuk ka nevojë të prekni drejtpërdrejt përmbajtjen e saj.Gjithashtu, është më lehtë të shpërndahet sasia e duhur duke shtypur pompën.

PËRDORIMI

Pas pastrimit, tonifikimit, dhe eksfoliantët kimikë përdorni locionin hidratues pa vaj përpara kremit hidratues dhe/ose kremit mbrojtës.

INGRIDIENTËT

Betula Platyphylla Japonica Juice, Butylene Glycol, Glycerin, Dimethicone, Betaine, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethylhexylglycerin, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Allantoin, Panthenol, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Ethyl Hexanediol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Cosrx

Related Products