PETITFEE – Gold Hydrogel Eye Patch

PETITFEE – Gold Hydrogel Eye Patch

1,800L

PETITFEE – Gold Hydrogel Eye Patch , 60 copë
Letra ari që ndihmojnë me rrathët e zinj të syve. Këto letra ari të njomura në esencë të pasuruara me pluhur ari, ekstrakte ginseng dhe kolagjen ndihmojnë në forcimin e lëkurës së ndjeshme nën sy, dhe ndihmojnë në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave, qeseve të syve dhe rrathëve të errët.

Përshkrim

PETITFEE – Gold Hydrogel Eye Patch , 60 copë

Letra ari që ndihmojnë me rrathët e zinj të syve

VETITË

Këto letra ari të njomura në esencë të pasuruara me pluhur ari, ekstrakte ginseng dhe kolagjen ndihmojnë në forcimin e lëkurës së ndjeshme nën sy, dhe ndihmojnë në zvogëlimin e shfaqjes së rrudhave, qeseve të syve dhe rrathëve të errët.
Letrat janë të mbushura me një përbërje të butë që përmbajnë shumë përbërës bimorë si aloe vera, ginseng (5,000 ppm) dhe trëndafil.
Përmbajtja e tyre e kolagjenit lufton shenjat e moshës që prekin veçanërisht këtë zonë të fytyrës.
Siguron hidratim dhe rrit elasticitetin për zonën e ndjeshme të syve. Përmirëson rrudhat në zonën e syve.

PËRDORIMI

1. Pasi të keni larë fytyrën, vendoseni fletën poshtë syrit.
2. Pas 15 – 20 minutash, hiqni fletën dhe perhapni esencën e mbetur në fytyrë për absorbim më të mirë.
3.Përsëriteni procedurën 2 deri në 3 herë në javë.

INGRIDIENTËT

Water, glycerin, calcium chloride, curly chondrus powder, methylpropanediol, locust bean gum, xanthan gum, hydroxyethylcellulose, PEG-60 hydrogenated castor oil, ginseng root extract, salangana nest extract, aloe barbadossian extract, hyaluronic acid, betaine, rose flower water , Hydrolyzed collagen, gold (1ppm)

Informacion shtesë

copë

60

Brand

Petitfee

Related Products