Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream

Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream

3,900L

The Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream rigjallëron lëkurat e thata dhe sensitive pa i bllokuar poret.

SKU: 10567 Kategori: , , ,

Përshkrim

Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream
The Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream rigjallëron lëkurat e thata dhe sensitive pa i bllokuar poret.Ky hidratues multi funksional është formuluar me ektrakte anti-inflamatore nga birch extract, e njohur për vetitë shëruese.
Ky ekstrakt nxit prodhimin e kolagjenit, përmirëson elasticitetin ndërkohë që redukton pamjen e linjave të holla dhe rrudhave.
Aftesitë pastruese që ka ndihmojne në eleminimin e toksinave dhe radikaleve të lira. Targeton hiperpegmentimin duke pastruar dhe zbardhur lëkurën.
Vita hyaluronic acid, glycerin dhe jojoba ndihmojnë të mbushin lëkurën me hidratim dhe ta ruajnë atë sa me gjatë.
Pa aroma artificiale, pa ngjyrues, pa paraben, pa sulfate, pa animal products, pa alcohol, pa vajra esenciale dhe pa silicone.

Përdorimi

Përdoreni në hapin e fundit të rutinës tuaj duke shpërndarë një sasi të caktuar nga produkti derisa të perthithet totalisht nga fytyra.

Ingredientët
Water, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Isododecane, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Polydecene, Betula Platyphylla Japonica Juice, Jojoba Esters, Panthenol, Glyceryl Glucoside, Acacia Senegal Gum, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ascorbic Acid, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Ethylhexylglycerin, Agar, Dipotassium Glycyrrhizate, Glyceryl Caprylate, Butylene Glycol, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

80

Related Products