COSRX Green Tea Soothing Gel Cream

-32%

COSRX Green Tea Soothing Gel Cream

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,690L.

Cosrx Green Tea Soothing Gel Cream
Për hidratim të thellë që zgjat, ky xhel-krem freskues do të bëhet i preferuari juaj.
Vitamina B5, me veti hidratuese dhe anti-inflamatore, është përbërësi kryesor i saj.

Përshkrim

Cosrx Green Tea Soothing Gel Cream

Për hidratim të thellë që zgjat, ky xhel-krem freskues do të bëhet i preferuari juaj.
Vitamina B5, me veti hidratuese dhe anti-inflamatore, është përbërësi kryesor i saj.
Ekstraktet e çajit jeshil dhe gjetheve të aloes ofrojnë përfitime shtesë ushqyese dhe qetësuese.
Freskues dhe i lehtë, tekstura e tij si xhel e bën këtë krem zgjedhjen ideale për klimat e nxehta dhe të lagështa dhe është gjithashtu perfekt për ata me lëkurë të yndyrshme.
Absorbohet shpejt dhe jep hidratim të menjëhershëm me një përfundim fantastik.
E përsosur për lëkurat e yndyrshme, formula thithet shpejt pa lënë pas një mbetje të yndyrshme ose ngjitëse. Duke qënë se kremi xhel ka një efekt freskues, është gjithashtu i shkëlqyeshëm për çdo rutinë pas stërvitjes.

PËRDORIMI

Vendoseni në fytyrë para kremit të diellit ose si hapi i fundit në rutinën tuaj të natës.

Ingredientët kyc
Vitamina B5 (panthenol)
Ekstrakt gjetheje Camellia Sinensis
Allantoin
Ekstrakt gjethesh Aloe

INGRIDIENTËT

Water, Propanediol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Tromethamine, Butylene Glycol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Allantoin, Aloe Ferox Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Hydrolyzed Hibiscus Esculentus Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extra

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Cosrx

Related Products