COSRX HYALURONIC ACID HYDRA POWER ESSENCE

COSRX HYALURONIC ACID HYDRA POWER ESSENCE

2,500L

Formuluar me nje perqendrim te larte te Acidit Hialuronik,eshte nje serum i perditshem i rekomanduar per lekurat e thata,normale dhe ato mikse.

SKU: 10570 Kategori: , , ,

Përshkrim

HYALURONIC ACID HYDRA POWER ESSENCE
Formuluar me nje perqendrim te larte te Acidit Hialuronik,eshte nje serum i perditshem i rekomanduar per lekurat e thata,normale dhe ato mikse.

Hidraton dhe ushqen lekuren tuaj thellesisht duke siguruar dhe efekt mbushesfale acidit hialuronik.

Perdorimi

Pasi pastroni lekuren tuaj aplikoni 2-3 pika ne fytyre dhe qafe.
Masazhoni butesisht me mollzat e gishtave tuaj per nje absorbim sa me te mire.

Ingredientët
Hippophae Rhamnoides Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Ethyl Hexanediol

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Cosrx

Related Products