A’pieu soft foot 30 minute peeling socks

-11%

A’pieu soft foot 30 minute peeling socks

Çmimi origjinal qe: 1,000L.Çmimi i tanishëm është: 890L.

Maskë peeling per këmbët që ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës, për këmbë të buta dhe të lëmuara në vetëm 30 minuta.

SKU: 11138 Kategori: , , ,

Përshkrim

A’pieu soft foot 30 minute peeling socks
Maskë peeling per këmbët që ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura të lëkurës, për këmbë të buta dhe të lëmuara në vetëm 30 minuta.
Këto maska largojnë lëkurën e vdekur. Hidraton lëkurën e thatë dhe të ashpër pa dhimbje apo acarim. Ofron ushqim të pasur .

Përdorimi:

Përdorni gërshërë për të prerë çorapet dhe aplikojini në këmbë.
Përdorni ngjitësit me shirit që vijnë me maskën për të ngjitur çorapet në këmbë.
Mbani çorapet për 30 minuta.
Pas 30 minutash, hiqni çorapet dhe shpëlani këmbët.
Brenda 4-5 ditëve lëkura e vdekur do të zhvishet nga këmbët tuaja. Përdoreni një herë në muaj për efekte më të mira

Ingredientët
Water, Alcohol Denat, Isopropyl Alcohol, Lactic Acid, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Potassium Hydroxide, Arginine, Hydroxyethylcellulose, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Salicylic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Portulaca Oleracea Extract, Neofinetia Falcata Callus Culture Extract, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Urea, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance

Informacion shtesë

ml

40

Brand

Apieu

Related Products