Elizavecca Milky Piggy Moisture Whitening Cream

Elizavecca Milky Piggy Moisture Whitening Cream

2,900L

Kremi i tipit emulsion ndriçon lëkurën me formulimin e tij të pasur me ekstrakte bimore që përfshin gjithashtu kolagjen të hidrolizuar, alantoinë dhe gjalpë shea për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar, dhe niacinamide për ta bërë më të shndritshme, më të bardhë dhe më të rafinuar.

Availability: S’ka stok SKU: 10898 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

Elizavecca Milky Piggy Moisture Whitening Cream
Kremi i tipit emulsion ndriçon lëkurën me formulimin e tij të pasur me ekstrakte bimore që përfshin gjithashtu kolagjen të hidrolizuar, alantoinë dhe gjalpë shea për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar, dhe niacinamide për ta bërë më të shndritshme, më të bardhë dhe më të rafinuar.

Ofron hidratim në lëkurë për të dhënë lëkurë rrezatuese.
Efekt zbardhues (i certifikuar nga Administrata Koreane e Ushqimit dhe Barnave).
Pigmentim jo artificial.

Përdorimi

1.Merrni sasinë e duhur të tij në një zonë që dëshironi ta aplikoni.
2.Përhapeni këtë krem në atë zonë në mënyrë të barabartë.
3.Prekni lehtë për perthithjen.

Ingredientët
Water, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Titanium Dioxide, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Hydrolyzed Collagen, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copoymer, Goat Milk Extract, Isohexadecan, Polysorbate 80, Sodium Chondroitin Sulfate, PhytoSqualane, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Centella Asiatica Extract, Fragrance, Dipotassium Glycyrrhizate, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Portulaca Oleracea Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Ascorbic Acid

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Elizavecca

Related Products