Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil

-17%

Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil

Çmimi origjinal qe: 2,100L.Çmimi i tanishëm është: 1,750L.

Vaji pastrues ,i cili pastron lëkurën tuaj intensivisht pa e tharë atë.

SKU: 11139 Kategori: , , ,

Përshkrim

Beauty of Joseon Ginseng Cleansing Oil
Vaji pastrues ,i cili pastron lëkurën tuaj intensivisht pa e tharë atë. Formula speciale largon yndyrën e tepërt dhe papastërtitë nga lëkura juaj, pa bllokuar poret tuaja. Lëkura juaj do të duket dukshëm më e mirë pas vetëm disa përdorimeve.
Vaji i kokrrës së sojës shpërndan papastërtitë, grimin dhe sebumin në një mënyrë të butë dhe hidraton lëkurën tuaj në mënyrë optimale. Shtimi i vajit të farës së xhensenit ndihmon në mbrojtjen e lëkurës suaj nga ndikimet e jashtme të dëmshme dhe gjithashtu i jep një aromë të mrekullueshme .

Ky vaj pastrimi:
Pastron intensivisht pa dehidratuar
Formulë e veçantë qenuk bllokon poret
Dallimi i dukshëm i shpejtë
Hidraton
Mbron nga ndikimet e jashtme të dëmshme
Aromë e këndshme e freskët
Pa parfum,pa mizori,vegane

Përbërësit kryesorë: vaj sojë 50% + vaj i farës së xhensenit 0,1%

Perdorimi:

Merrni 1-2 pompa vaji dhe masazhoni në lëkurë të thatë. Me pas, shpëlajeni me ujë të vakët.
(Pastroni dy herë me një pastrues ujor për rezultate optimale.)

Ingredientët
Glycine Soja (Soybean) Oil, Cetyl Ethylhexanoate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sorbitan Sesquioleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Panax Ginseng Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Eclipta Prostrata Extract, Mela Azadirachta Leaf Extract, Panax Ginseng Root Extract, Mela Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Amber Powder, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Bixa Orellana Seed Oil, Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Panax Ginseng Root Extract, Panax Ginseng Berry Extract

Informacion shtesë

ml

210

Brand

Beauty of Joseon

Related Products