A’PIEU Madecassoside Moisture Gel Cream

A’PIEU Madecassoside Moisture Gel Cream

1,800L

Krem në formë xheli, një hidratues dhe zbutës për të gjitha llojet e lëkurave por më pecifikisht për ato të thata dhe të ndjeshme.

SKU: 10577 Kategori: , , ,

Përshkrim

A’PIEU Madecassoside Moisture Gel Cream
Krem në formë xheli, një hidratues dhe zbutës për të gjitha llojet e lëkurave por më pecifikisht për ato të thata dhe të ndjeshme.
Permban 40% ekstrakt nga gjethet e Centella Asiatica, 0.1% nga madecassoside dhe nga ingredientë të tjerë të cilët sjellin efekte fantastike zbutëse dhe hidratuese.

Përdorimi

Përdoreni si hapin e fundit në rutinën tuaj. Vendosni një sasi nga produkti në lekurë dhe masazhojeni derisa të përthithet nga lëkura.

Ingredientët
Centella Asiatica Leaf Water, Water, Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentylene Glycol, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrogenated Polydecene, Chlorella Vulgaris Extract, Glucose, Tromethamine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Fructooligosaccharides, Fructose, Madecassoside, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Beta-Glucan, Disodium EDTA, Lavandula Angustifolia Oil, Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Asiaticoside, Melia Azadirachta Flower Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Allantoin, Aloe Barbadensis Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Solanum Melongena Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa Root Extract, Tocopherol, Limonene, Linalool

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Apieu

Related Products