SOME BY MI – Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum

Sale

SOME BY MI – Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 2,250L.

Riktheni shkëlqimin rinor të fytyrës tuaj! Ky serum përmban me 3% acid Askorbik të pastër (vitaminë C) dhe 75% filtrat të Galaktomicit.

SKU: 10571 Kategori: , , ,

Përshkrim

SOME BY MI – Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum
Riktheni shkëlqimin rinor të fytyrës tuaj! Ky serum përmban me 3% acid Askorbik të pastër (vitaminë C) dhe 75% filtrat të Galaktomicit.

Përfitimet:

Me 75% të Galactomyces + 30,000 ppm të Vitamin C të pastër për kujdes intensiv të pastrimit të lëkurës nga hiperpigmentimet.
Qetëson lëkurën e irrituar që shkaktohet nga agresorët e jashtëm dhe stresi.
Përmban Vitamin C të pastër për të ndriçuar lëkurën pa jetë.
Përbërës natyralë për të ushqyer, hidratuar lëkurën dhe për të përmirësuar elasticitetin e saj.
Përmban Niacinamide për zbardhje dhe Adenosine për përmirësimin e rrudhave.

Përdorimi
Vendosni një sasi të përshtatshme dhe shtypni butësisht për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Galactomyces Ferment Filtrate, Dipropylene Glycol, Glycerin, Ascorbic Acid, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Tromethamine, Water, Trehalose, C12-14 Pareth-12, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Pvm/​Ma Copolymer, Polyglyceryl-10 Stearate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Phenylethyl Resorcinol, Propolis Extract, Aronia Melanocarpa Fruit Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Aspalathus Linearis Extract, Saccharide Hydrolysate, Maltodextrin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extract, Tuber Magnatum Extract, Pyridoxine, Houttuynia Cordata Extract, Folic Acid, Biotin, Opuntia Ficus-Indica Extract, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Caprylic/​Capric Triglyceride, Adansonia Digitata Seed Extract, Leuconostoc/​Radish Root Ferment Filtrate, Sparassis Crispa Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Tocopherol, Cyanocobalamin, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Spirulina Maxima Extract, Thiamine Hcl, Linoleic Acid, Inositol, Astaxanthin, Caramel, Linalool, Limonene

Informacion shtesë

ml

30

Brand

Some By Mi

Related Products