A’PIEU – Kalamansi Cream

A’PIEU – Kalamansi Cream

1,800L

Një krem zbardhues i cili sjell një kompleks përfitimesh për lëkurën.

SKU: 10578 Kategori: , , ,

Përshkrim

A’PIEU – Kalamansi Cream
Një krem zbardhues i cili sjell një kompleks përfitimesh për lëkurën.
E bën atë të shndritshme dhe të shëndetshme.
Hidraton në mënyrë aktive, lufton rrudhat dhe mbron dhe shëron lëkurën.
Kremi përmban ektrakte te kalamondina, një mandarinë hibride e cila njëlloj si të gjitha agrumet është ekstremisht e pasur me vitaminë C.
Përmban gjithashtu vaj nga lëkura e limonit, portokallit dhe lulet e tyre.

Përdorimi

Përdoreni si hapin e fundit në rutinën tuaj. Vendosni një sasi nga produkti në lekurë dhe masazhojeni derisa të përthithet nga lëkura.

Ingredientët
Citrofortunella Microcarpa Fruit Extract, Water, Butylene Glycol, Caprylic/​Capric Triglyceride, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, 1,2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Melia Azadirachta (Neem) Flower Extract, Melia Azadirachta (Neem) Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ocimum Tenuiflorum Extract, Corallina Officinalis Extract, Yeast Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower/​Leaf Extract, Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract, Freesia Refracta (Freesia Corymbosa) Extract, Blue Flag (Iris Versicolor) Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Flower/​Leaf Extract, Lilium Candidum (Madonna Lily) Bulb Extract, Narcissus Pseudo-Narcissus (Daffodil) Flower Extract, Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Extract, Panthenol, Pentylene Glycol, Polymethylsilsesquioxane, Vinyl Dimethicone, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Silica, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Acrylate/​Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylyl Glycol, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Adenosine, Ascorbic Acid, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Apieu

Related Products