A’PIEU Madecassoside Cleansing Foam

A’PIEU Madecassoside Cleansing Foam

1,200L

Një pastrues shkumues që jep pastrim të butë pa lënë lëkurën e ndjeshme të ndjehet e thatë.

Availability: S’ka stok SKU: 10473 Kategori: , , ,

Përshkrim

A’PIEU Madecassoside Cleansing Foam
Një pastrues shkumues që jep pastrim të butë pa lënë lëkurën e ndjeshme të ndjehet e thatë.
Pastrues i thellë i formuluar me Madecassoside dhe 100 ppm ekstrakt gjethesh Centella Asiatica që siguron pastrim të plotë duke qetësuar lëkurën e thatë nga agresorët e jashtëm.

Përmban Allantois që qetëson dhe zbut lëkurën e ndjeshme.

Përmban ekstrakt lulesh Arnica Montana që hidraton dhe mbron lëkurën duke forcuar barrierën e saj.

Përdorimi

Në duar të njoma, shpërndani një sasi të vogël. Aplikoni shkumën në fytyrë, masazhoni butësisht të gjithë fytyrën. Lani dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.

Ingredientët
Water (Aqua), Glycerin, Stearic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Myristic Acid, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Beeswax, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Chloride, Polyquaternium-7, Disodium EDTA, Sodium Bicarbonate, PEG-45M, Madecassoside, Allantoin, Centella Asiatica Leaf Water, Algae Extract, Centella Asiatica Extract, Butylene Glycol, Capric Acid, Arnica Montana Flower Extract, Sodium Methyltaurate, Dipropylene Glycol, Asiaticoside, Sodium Hyaluronate, 1,2-Hexanediol, BHT, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Fragrance (Parfum)

Informacion shtesë

ml

130

Brand

Apieu

Related Products