ROUND LAB Soybean Nourishing Toner

ROUND LAB Soybean Nourishing Toner

3,000L

Ky Tonik i Sojës është i shkëlqyer në ushqimin e lëkurës falë Ceramideve.

SKU: 10467 Kategori: , , ,

Përshkrim

ROUND LAB Soybean Nourishing Toner
Ky Tonik i Sojës është i shkëlqyer në ushqimin e lëkurës falë Ceramideve.
Ai përmban Adenosine që përmirëson rrudhat dhe përcjell lëndë ushqyese në lëkurë.

Ky tonik krem hidraton lëkurën ndërkohe që ushqyesit që gjenden në sojën e zezë dhe adenozinën e bëjnë lëkurën më të fortë dhe më të shëndetshme.

Ceramidi dhe përbërësit e tjerë formojnë një barrierë mbrojtëse të lagështisë për të ruajtur hidratimin.

Përdorimi

Përdoreni pas pastrimit të lëkurës.
Aplikojeni tonerin butësisht përgjatë fytyrës, zonën T dhe shmangni zonën e syve. Mos e shpëlani.

Ingredientët
Purified Water, Propanediol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Glycine Max Seed Extract (11,700Ppm), Ceramide NP, Chondrus Crispus Extract, Saccharum Officinarum Extract, Sodium Hyaluronate, Dipropylene Glycol, Panthenol, Pentylene Glycol, Diphenyl Dimethicone, Triethylhexanoin, Caprylyl Glycol, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Tromethamine, Caprylic/​Capric Triglycerides, Dextrin, Dipotassium Glycyrrhizate, Carbomer, Disodium EDTA, Theobroma Cacao Seed Extract

Informacion shtesë

ml

300

Brand

Round Lab

Related Products