Anua Heartleaf 77% Soothing Toner

-23%

Anua Heartleaf 77% Soothing Toner

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 2,000L.

Toneri më i shitur i momentit në Korenë e Jugut. Ka një konsistencë super të lehtë e cila lejon përthithje të shpejtë, duke e lënë lëkurën tuaj me një ndjesi freskie aspak ngjitëse.

SKU: 11482 Kategori: , , , , , ,

Përshkrim

Anua Heartleaf 77% Soothing Toner

Një tonik hidratues i formuluar me 77% ekstrakt Houttuynia Cordata që ndihmon në qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe mbrojtjen e lëkurës nga irritimet e jashtme. Bën mrekulli në qetësimin dhe lehtësimin e acarimit të lëkurës, duke e bërë atë ideale për llojet e lëkurës të ndjeshme dhe problematike. Pavarësisht nëse keni të bëni me skuqje, inflamacion ose problematika të tjera si shenjat e akneve, ky tonik do të ndihmojë në rivendosjen e ekuilibrit dhe promovimin e një tonaliteti më të shëndetshëm.

Me formulën e tij të butë, toniku siguron që lëkura juaj të qëndrojë e hidratuar duke depërtuar thellë në lëkurën tuaj, duke dhënë një shpërthim hidratimi dhe ushqimi për të zbuluar një shkëlqim rrezatues.
Formula sub-acidike ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit vaj-lagështi të lëkurës.

Jo irritues dhe përmban 11 lloje përbërësish EWG Green Grade që janë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi:
Pas pastrimit, aplikoni një sasi të moderuar në fytyrë dhe masazhojeni lehtë për përthithje më të mirë.

Ingredientët
Houttuynia Cordata Extract, Aqua, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arctium Lappa Root Extract, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Disodium Edta, Isopentyldiol, Methylpropanediol, Panthenol, Phellinus Linteus Extract, Portulaca Oleracea Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Tromethamine, Vitex Agnus Castus Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract.

Informacion shtesë

ml

250

Brand

Anua

Related Products