NACIFIC HYAL BOOSTER TONER

Sale

NACIFIC HYAL BOOSTER TONER

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,295L.

Per nje lekure te bute e plot shkelqim!
I formuluar per lekure te thate, te dehidratuar e te ashper!

SKU: 11483 Kategori: , ,

Përshkrim

Nacific Hyal Booster Toner

-Me acid Hyaluronic dhe Jericho Rose dhe Bambusa Valgaris, hidraton,freskon dhe e le lekuren tejmase te bute. Toner me teksture ujore , I cili fal shkelqim me 3 lloje acidi hialuronik me masa
molekulare te ndryshme per nje hidratim sa me te thelle, duke mos qene aspak I ngjitshem. Ne fillim vendos nje shtrese me hidratim si film, e ruan si dhe e rimbush lekuren.
-Me 55% ekstrakt te bimes cudiberese Jericho Rose per te hidratuar lekuren e thate dhe per ti dhene asaj jete duke e bere me te shendetshme.
-Ektrakti I shelgut, I cili eshte nje BHA natyrale qe ndihmon ne eksfolimin e qelizave te vdekura.
-Bambusa Vulgaris Water ose uji I bambuse qeteson lekuren nga irritimet dhe e rimbush lekuren me hidratim duke e qartesuar ate.
Pa ingredient apo ngjyrues artificial, formule miqesore per lekuren, me ph.5.5, duke qene keshtu I pershtatshem dhe per lekuren sensitive.

Perdorimi:
Pas pastrimit te lekures vendosni nje sasi te tonerit ne lekure dhe perhapeni butesisht ne fytyre dhe qafe.

Ingredientet:
Water, Dipropylene Glycol, 1.2-Hexanediol, Methylpropanediol, Glycerin, Butylene Glycol, Carbomer, Arginine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europea (Olive) Fruit Oil, Hydrogenated Lecithin, Squalane, Anastatica Hierochuntica Extract, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Melia Azadirachta Leaf Extract, Mela Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, (Bambusa Vulgaris Water, Aloe Barbadensis Flower Extract, Ceramide NP, Cholesterol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Phytosphingosine, Ocimum Sanctum Leaf Extract, (Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Sodium Acetylated Hyaluronate, Salix Alba (Willow) Bark Extract

Informacion shtesë

ml

150

Brand

Nacific

Related Products