ANUA Green Lemon Vitamin C Blemish Serum

ANUA Green Lemon Vitamin C Blemish Serum

3,600L

Çlironi potencialin rigjallërues me serumin me limon jeshil Vita C të ANUA, një përzierje e fuqishme e kuruar për lëkurë pa njolla dhe shkëlqim.

Availability: S’ka stok SKU: 11614 Kategori: , , , , , ,

Përshkrim

Çlironi potencialin rigjallërues me serumin me limon jeshil Vita C të ANUA, një përzierje e fuqishme e kuruar për lëkurë pa njolla dhe shkëlqim.

Duke punuar me rrjedhën natyrale të lëkurës suaj, ky serum i butë i mëndafshtë është formuluar për të dhënë ndjesi ndriçimi me cilësi të lartë falë ndihmës së 56% ekstraktit të limonit jeshil dhe 20% të vitaminës C të pastër. Duke synuar shenjat e errëta, njollat kafe dhe zonat e shëmtuara të hiperpigmentimit , aplikojeni këtë serum çdo ditë për të siguruar një pamje më të tonifikuar dhe jashtëzakonisht rrezatuese.

  • Përmbajtja e lartë e vitaminës C: Përmban një përzierje të pasur të limonit jeshil (56%) dhe vitaminës C të pastër (20%).
  • Kapsulat Vita-barrier: Përbëhet nga Panthenol dhe Bisabolol për shpërndarjen efikase të vitaminave të tretshme në ujë.
  • Lufton njollat: Redukton në mënyrë aktive njollat dhe njollat e dukshme dhe ato të poshtme me vitaminë E dhe acid ferulik.
  • Veti kundër plakjes: Shkëlqen lëkurën dhe zvogëlon rrudhat duke përdorur fuqitë e Alfa-Bisabolol dhe Adenosine.

Udhëzime: Mbajeni në frigorifer (3-10°C) pas hapjes për të ruajtur efikasitetin e tij.

Përdorimi:

  • Aplikojeni pasi keni tonifikuar lëkurën me toner.

Ingredientët:

Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract (560,000 ppm), Ascorbic Acid (200,000 ppm), Propanediol, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Cyclopentasiloxane, 1,2-Hexanediol, Cyclohasiloxane, Sodium Hydroxide, 12-14 Alketh-12, Alpha-Bisabolol, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Water, Polyacrylate Crosspolymer-6,Dimethicon/Vinyldimethicon Crosspolymer, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Allantoin, Glycerin, Glutathione, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Adenosine, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Disodium EDTA, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Tocopherol, Ferulic Acid, Barosma Betulina Leaf Extract, n-Butyl Alcohol, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Stearate, Sorbitol, Panthenol, Beta-Glucan, Sodium Hyaluronate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hyaluronic Acid, Sucrose Stearate, Glyceryl Stearates, Beta-Carotene, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Niacinamide, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Thioctic Acid, Lycopodium Clavatum Extract, Thioctic Acid, Lycopodium Clavatum Extract, Equisetum Arvense Extract, Sodium Acetylated Hyaluronate, Pyridoxine, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Folic Acid, Biotin, Ceramide NP, Ubiquinone, Cyanocobalamin, Thiamine HCl, Riboflavin, Linoleic Acid, Hesperidin, Ergothioneine, Limonene, Linalool, Citral.

Informacion shtesë

ml

20

Brand

Anua

Related Products