KUNDAL Night Repair Hair Lotion

Sale

KUNDAL Night Repair Hair Lotion

Çmimi origjinal qe: 1,990L.Çmimi i tanishëm është: 1,592L.

Zgjohu me floke te shendetshem dhe voluminoz ne mengjes me locionin me te ri te Kundal night repair hair lotion. I pasur me ingrediente unik,ky locion hidraton dhe ushqen floket tuaj gjate nates duke lene nje perfundim magjepses ne mengjes.

SKU: 11613 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Zgjohu me floke te shendetshem dhe voluminoz ne mengjes me locionin me te ri te Kundal night repair hair lotion. I pasur me ingrediente unik,ky locion hidraton dhe ushqen floket tuaj gjate nates duke lene nje perfundim magjepses ne mengjes.

Me nje sistem prej kolagjeni vegan, ushqen floket, rigjeneron strukturen e fijes se flokut ,duke bere qe floket te jene me te lehte per tu stiluar ne mengjes. Tekstura e lehte e ben te perthithet lehte nga fijet e flokeve,pa lene ndjesi ngjitese apo yndyrosje.

 

Permbajtja:

  • Biotin-nje ingredient kyc per te ndihmuar ne rritjen e flokeve.
  • Streptococcus thermophilus ferment- ndihmon ne rritjen e shkelqimit te flokeve.
  • Glycine max polypeptide- peptide vegane e pasur ne nutrientet e fasuleve jeshile Jeju.
  • Hydrolyzed Hyaluronic acid- promovon hidratim dhe elasticitet ne fijet e flokeve.
  • Pa parabene.
  • Formule hypoalergjike.

Fragranca:Into the dream

Duke filluar me nje perzierje freskuese te agrumeve dhe erezave,perjetoni nje arome te bardhe te paster,per te krijuar nje ndjenje dreamy te mrekullueshme. Aroma ka nje perfundim te bute dhe dreamy,qe te kujton myshkun oriental.

  • Nota kryesore:bergamot,ozonic,ereza
  • Nota te mesme:lule te bardha,cyclamen,frut tropical
  • Nota baze:myshk oriental

Perdorimi:

Aplikojeni ne floke te lagur ose te thate ne gjatesine e flokeve.

Ingredientet:

Citric acid,Centella asiatica extract,Hexanediol,Sodium gluconate,Argania spinosa kernel oil,Honey extract,Hydroxyacetophenone,Macadamia TERNIFOLIA SEED EXTRACT,Scutellaria baicalensis root extract, Hydrolyzed Hyaluronic acid, Glycine max polypeptide, Streptococcus thermophilus ferment, Biotin.

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Kundal

Related Products