ANUA Birch Moisture Sheet Mask

-46%

ANUA Birch Moisture Sheet Mask

Çmimi origjinal qe: 650L.Çmimi i tanishëm është: 350L.

Maska e fytyrës është e formuluar me Birch Sap nga Gangwon-do i jep hidratim lëkurës. Është i pasuruar me vitamina A, C dhe minerale, të cilat e mbajnë lëkurën tuaj të shëndetshme. Përmban Aquaxyl™, një përbërës i patentuar për të parandaluar humbjen e lagështirës së lëkurës dhe 10 lloje të acideve hialuronik për të mbajtur lëkurën të hidratuar.

SKU: 11615 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Maska e fytyrës është e formuluar me Birch Sap nga Gangwon-do i jep hidratim lëkurës. Është i pasuruar me vitamina A, C dhe minerale, të cilat e mbajnë lëkurën tuaj të shëndetshme. Përmban Aquaxyl™, një përbërës i patentuar për të parandaluar humbjen e lagështirës së lëkurës dhe 10 lloje të acideve hialuronik për të mbajtur lëkurën të hidratuar.

Benefitet:

  • Hidratim që zgjat
  • Rigjeneron barrierën
  • Targeton thatësinë e lëkurës
  • Ndjesi freskie
  • Formulë vegane

Përdorimi:

  1. Pas pastrimit, përgatisni lëkurën me tonik.
  2. Vendoseni maskën në mënyrë të barabartë në fytyrë duke shmangur zonën e buzëve dhe syve.
  3. Hiqeni maskën butësisht pas 15-20 minutash dhe masazhoni lehtë për thithjen më të mirë të esencës së mbetur.

Ingredientët:

Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Diglycerin, Betula Platyphylla Japonica Juice, Beta-Glucan, Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Dipotassium Glycyrrhizate , Trehalose, Allantoin, Butyrospermum Parkii Butter, Phytosphingosine, Ceramide NP, Glucose, Xylitol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Arginine, Caffeine, Biosaccharide Gum-1, Carbomer, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Sodium Phytate

Informacion shtesë

cope

1

Brand

Anua

Related Products