KAINE Vegan Collagen Youth Cream

KAINE Vegan Collagen Youth Cream

2,600L

Rizbuloni shkëlqimin rinor të lëkurës tuaj me kremin tonë Vegan Collagen Youth. Është krijuar me kujdes për të imituar kolagjenin natyral të trupit tuaj, duke i dhënë lëkurës tuaj qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin që dëshiron.

SKU: 11616 Kategori: , ,

Përshkrim

Rizbuloni shkëlqimin rinor të lëkurës tuaj me kremin tonë Vegan Collagen Youth. Është krijuar me kujdes për të imituar kolagjenin natyral të trupit tuaj, duke i dhënë lëkurës tuaj qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin që dëshiron.

I pasuruar me 50% ekstrakt të kërpudhave të dëborës, kremi rinor Vegan Collagen i Kaine ofron hidratim intensiv dhe afatgjatë. Kolagjeni vegan ndihmon në zbutjen e linjave të holla dhe rrudhave dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës për lëkurë të fortë dhe me shkëlqim. 8 lloje të acidit hialuronik dhe niacinamidit hidratojnë lëkurën. Në të njëjtën kohë, beta-gluan plus panthenol mbështesin një barrierë të shëndetshme të lëkurës dhe vaji jojoba në kombinim me gjalpin e kakaos kujdesen veçanërisht për hidratim afatgjatë.

Përdorimi:

  • Pasi të keni pastruar fytyrën, aplikoni një sasi të vogël të kremit Vegan Collagen në lëkurën tuaj, duke e masazhuar butësisht me lëvizje rrethore.
  • Përdoreni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje për rezultate optimale.

Ingredientët:

Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Glycerin, Water, Ethylhexyl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Polyglyceryl-3 Distearate, Diisostearyl Malate, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Niacinamide, Pentylene Glycol, Vinyl Dimethicone, Hydrogenated Coco-Glycerides, 1,2-Hexanediol, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Glyceryl Stearate, Panthenol, Boron Nitride, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ethylhexylglycerin, Tromethamine, Adenosine, Polyglyceryl-10 Stearate, Lauroyl Lysine, Sodium Phytate, Sorbitan Isostearate, Cholesterol, Beta-Glucan, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Tocopherol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate, Cetearyl Alcohol, Xanthan Gum, Carbomer

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Kaine

Related Products