ANUA green lemon vita c blemish serum Mask

ANUA green lemon vita c blemish serum Mask

700L

Merrni në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën, maskën e serumit të njollave Anua Green Lemon Vita C, një maskë fletësh ndriçuese që premton të zbulojë shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj duke siguruar hidratim të thellë. E mbushur me ekstraktin e fuqishëm të limonit jeshil, i pasur me vitaminë C, kjo maskë i jep jetë lëkurës së lodhur dhe të ashpër, duke reduktuar shfaqjen e njollave dhe duke ndriçuar tonin e lëkurës tuaj.

SKU: 11633 Kategori: , , , ,

Përshkrim

Merrni në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën, maskën e serumit të njollave Anua Green Lemon Vita C, një maskë fletësh ndriçuese që premton të zbulojë shkëlqimin natyral të lëkurës tuaj duke siguruar hidratim të thellë. E mbushur me ekstraktin e fuqishëm të limonit jeshil, i pasur me vitaminë C, kjo maskë i jep jetë lëkurës së lodhur dhe të ashpër, duke reduktuar shfaqjen e njollave dhe duke ndriçuar tonin e lëkurës tuaj.

Por magjia nuk ndalet me kaq; Kjo maskë gjithashtu krenohet me Glutathione, Vitaminë E dhe Acid Ferulik, duke punuar në harmoni për të shtuar efektin ndriçues dhe për të shtypur prodhimin e melaninës, duke e lënë lëkurën tuaj me një shkëlqim rinor dhe me shkëlqim.

Ajo që e bën këtë maskë vërtet të jashtëzakonshme është materiali i saj me fletë xhel uji, i projektuar për ngjitje të lartë në lëkurë, duke siguruar shpërndarjen efektive të esencës. Limonët jeshilë të përdorur në këtë formulë janë me burim ekskluzivisht nga Jeju dhe i nënshtrohen një procesi të përpiktë të nxjerrjes që maksimizon përbërësit e tyre aktivë. Nëpërmjet një metode të ekstraktimit me shkumë të imët, zhbllokohet pasuria e esencës së limonit jeshil, duke i ofruar lëkurës suaj rigjallërim si askush tjetër. Përqafoni fuqinë rigjallëruese të grupit të maskave të serumit Anua Green Lemon Vita C dhe lëreni lëkurën tuaj të zhytet në përfitimet ushqyese të limonëve jeshilë më të mirë të Jeju, duke ju lënë një pamje që nxjerr shkëlqim dhe vitalitet natyral.

Përdorimi:

  • Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikojeni maskën duke shmangur zonat e syve dhe buzëve.
  • Hiqeni pas 15-20 minutash.
  • Masazhoni butësisht lëkurën për të rritur përthithjen.

Ingredientët:

Purified Water, Butylene Glycol, Citrus Limon Fruit Extract, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Arginine, Allantoin, Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Polyglyceryl-10 Laurate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Fragrance, Ascorbic Acid, Melia Azadirachta Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Curcuma Longa Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Ferulic Acid, Glutathione, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Apium Graveolens Extract, Brassica Oleracea Italica Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Prunus Mume Fruit Extract, Limonene, Citronellol, Linalool

Informacion shtesë

cope

1

Brand

Anua

Related Products