Beauty of joseon red bean water gel

Beauty of joseon red bean water gel

2,200L

Xheli i ujit Beauty of Joseon Red Bean është një hidratues i lehtë, i krijuar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme dhe përthithet lehtësisht në lëkurë, duke ruajtur ekuilibrin e tij natyral ujë-vaj. Me 44% ekstrakt të fasules së kuqe, thith në mënyrë efektive sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe e rigjallëruar.

SKU: 11632 Kategori: , , ,

Përshkrim

Xheli i ujit Beauty of Joseon Red Bean është një hidratues i lehtë, i krijuar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme dhe përthithet lehtësisht në lëkurë, duke ruajtur ekuilibrin e tij natyral ujë-vaj. Me 44% ekstrakt të fasules së kuqe, thith në mënyrë efektive sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe e rigjallëruar.

Përveç ekstraktit të fasules së kuqe, ky xhel uji përmban gjithashtu një kompleks peptid, i cili ndihmon në përmirësimin e pamjes së rrudhave, duke ju dhënë lëkurë më të lëmuar dhe më të re. Tekstura e saj e lehtë e bën atë të përsosur për t’u shtresuar nën grim, duke siguruar që lëkura juaj të qëndrojë e hidratuar gjatë gjithë ditës.

Ideal për ata me lëkurë të yndyrshme, Xheli i ujit Beauty of Joseon Red Bean është pa aromë artificiale dhe vajra esencialë, duke e bërë atë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato me lëkurë të ndjeshme. I thoni lamtumirë lëkurës së thatë, të ashpër dhe përqafoni një pamje të hidratuar dhe rrezatuese me xhelin e ujit Beauty of Joseon Red Bean.

Përdorimi:

Aplikoni sasinë e duhur të këtij kremi në fytyrën tuaj në fazën e fundit të rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës, duke shmangur zonën e syve.

Masazhojeni për të ndihmuar përthithjen.

Përbërësit:

Phaseolus Angularis Seed Extract, Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Methyl Trimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Glyceryl Glucoside, C12-14 Alketh-12, Maltodextrin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Betaine, Panthenol, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Polyquaternium-51, Xanthan Gum, Disodium Edta, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Dioscorea Japonica Root Extract, Glucose, Sodium Citrate, Beta-Glucan, Hydrolyzed Corn Starch, Citric Acid, Sucrose, Caprylyl Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Cyanocobalamin, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Aspartic Acid, Leucine, Acetyl Hexapeptide-8, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Histidine, Cysteine, Methionine, Sh-Oligopeptide-1, Sh-Oligopeptide-2, Sh-Polypeptide-1

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Beauty of Joseon

Related Products