ANUA Heartleaf Silky Moisture Sun Cream

ANUA Heartleaf Silky Moisture Sun Cream

2,500L

Kremi diellor Anua Heartleaf Silky Moisture, një krem i mrekullueshëm kundër diellit që ofron jo vetëm mbrojtje superiore ndaj diellit me spektër të gjerë me SPF 50+ PA++++, por gjithashtu mishëron parimet e kujdesit të lëkurës vegan dhe pa ashpërsi. Ky krem i jashtëzakonshëm i diellit përdor filtra kimikë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme UV, duke siguruar që pamja juaj delikate të mbetet e mbrojtur nga dielli.

SKU: 11631 Kategori: , , ,

Përshkrim

Kremi diellor Anua Heartleaf Silky Moisture, një krem i mrekullueshëm kundër diellit që ofron jo vetëm mbrojtje superiore ndaj diellit me spektër të gjerë me SPF 50+ PA++++, por gjithashtu mishëron parimet e kujdesit të lëkurës vegan dhe pa ashpërsi. Ky krem i jashtëzakonshëm i diellit përdor filtra kimikë për të mbrojtur lëkurën tuaj nga rrezet e dëmshme UV, duke siguruar që pamja juaj delikate të mbetet e mbrojtur nga dielli.

E krijuar me kujdes, formula përfshin përbërës organikë të kremit të diellit si ekstrakti houttuynia cordata dhe panthenol për të ofruar përfitime qetësuese dhe hidratuese për lëkurën tuaj. Përfshirja e ekstraktit të houttuynia cordata jo vetëm që ndihmon në qetësimin e lëkurës tuaj, por gjithashtu plotëson nevojat e lëkurës së ndjeshme, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për ata me lëkurë delikate. Përveç kësaj, prania e pantenolit bllokon lagështinë brenda lëkurës tuaj, duke dhënë një efekt hidratues duke ndihmuar në qetësimin e përgjithshëm të lëkurës tuaj.

Kremi diellor Anua Heartleaf Silky Moisture jo vetëm që ofron mbrojtje të jashtëzakonshme nga dielli dhe përfitime të kujdesit të lëkurës, por gjithashtu krenohet me një efekt të kontrollit të sebumit. Kjo veçori inovative siguron që formula të vendoset rehat nën bazën tuaj, duke ofruar një bazë të lëmuar për aplikim të përsosur të grimit.

Rekomandohet për: të gjitha llojet e lëkurës, lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi:

  • Aplikojeni në hapin e fundit të kujdesit për lëkurën, 15 minuta para ekspozimit në diell.
  • Aplikoni një sasi sa gishti në 2 deri në 3 doza.

Përbërësit:

Water, Houttuynia Cordata Extract 300,000 ppm, Dibutyl Adipate, Propanediol, Ethylhexyl Triazone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Methicone, Polymethylsilsesquioxane, Tromethamine, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polysilicone-15, Diospyros Kaki Leaf Extract, Anastatica Hierochuntica Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Carthamus Tinctorius Flower Extract, Coffea Arabica Seed Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Castanea Crenata Shell Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Panthenol, Glyceryl Stearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Methylpropanediol, Carbomer, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Adenosine, Polyether-1, Biosaccharide Gum-1

Informacion shtesë

ml

50

Brand

Anua

Related Products