ALOE + Colors Sweet Blossom Hair&Body Mist

ALOE + Colors Sweet Blossom Hair&Body Mist

1,300L

Mist hidratues për trupin dhe flokët Sweet Blossom me një teksturë delikate dhe aromë të mrekullueshme.

SKU: 11074 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

ALOE + Colors Sweet Blossom Hair&Body Mist
Mist hidratues për trupin dhe flokët Sweet Blossom me një teksturë delikate dhe aromë të mrekullueshme. Është ideale për kujdesin e përditshëm edhe të lëkurës më të ndjeshme. Përbërja e tij
është e pasur me vitamina dhe aloe, rikthen lagështinë natyrale të lëkurës dhe ofron një aromë të butë dhe të menjëhershme.
Sweet Blossom spray për trupin dhe flokët ka një përmbajtje të lartë të aloe organike. Aloe Vera rrit rritjen e qelizave të reja dhe rrit prodhimin e kolagjenit. Rezultati është të hidratoni lëkurën në nivele më të thella dhe të shëroni lëkurën e dëmtuar. Vitaminat dhe antioksidantët hidratojnë thellësisht dhe ndihmojnë në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës.
Përthithet menjëherë pa lënë as gjurmën më të vogël të yndyrës. I jep një aromë që zgjat, teksturë të mëndafshtë dhe butësi lëkurës suaj. Pa alkool.

Përdorimi:
Spërkatni një sasi të vogël të Sëeet Blossom Aloe + Colors për trupin dhe flokët në lëkurë të pastër dhe
do të përthithet vetë.

Ingredientët
Aqua, Aloe Barbadensis leaf juice*, Parfum, PPG-26-Buteth-26, Peg-12 Dimethicone, Peg-40 Hydrogenated Castor oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Pyridoxine HCL, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Maltodextrin, Sodium Starch Octenyl Succinate, Disodium EDTA, Silica, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool.

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Aloe+

Related Products