Youth Lab Blemish Control Value Kit

Sale

Youth Lab Blemish Control Value Kit

Çmimi origjinal qe: 6,170L.Çmimi i tanishëm është: 4,628L.

Set me 3 produkte me përmasa të plota, të dizenjuara posaçërisht për të plotësuar nevojat e lëkurës së yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve dhe njollave.. me çmim special!

SKU: 11070 Kategori: , ,

Përshkrim

Youth Lab Blemish Control Value Kit
Set me 3 produkte me përmasa të plota, të dizenjuara posaçërisht për të plotësuar nevojat e lëkurës së yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve dhe njollave.. me çmim special!

I thoni lamtumirë yndyrës, shkëlqimit, poreve të zgjeruara dhe akneve..
Seti me 3 hapa është krijuar posaçërisht për të reduktuar papërsosmëritë e lëkurës, ndërkohë që rregullon sekretimin e yndyrës dhe qetëson irritimet e saj.
Pra, largojnë butësisht qelizat e vdekura, papastërtitë dhe yndyrën e tepërt, ndërsa pastrojnë dhe shtrëngojnë poret e zgjeruara, të bllokuara, rregullojnë yndyrën, hidratojnë thellësisht dhe japin një efekt mat që zgjat për orë të tëra!

HAPI I 1 | PASTRIMI
– Shkumë pastruese _ 150ml

HAPI 2 | TRAJTIMI
– Blemish Dots _ 32 copë
Patch inovative, transparente, që trajtojnë puçrrat dhe pikat e zeza, qetësojnë dhe mbrojnë lëkurën e irrituar edhe poshtë make up-it.

HAPI 3 | HIDRATUES DHE RREGULLUES

– Balance Mattifying Cream _ 50ml
Krem hidratues dhe rregullues i prodhimit të sebumit, me veprim antioksidant për lëkurën e yndyrshme ose me akne.

Brand

Youth Lab

Related Products