ALOE+ Colors All Hair Types Shampoo

ALOE+ Colors All Hair Types Shampoo

1,300L

Shampoo e butë për të gjitha llojet e flokëve me aloe vera organike dhe acid hialuronik.

SKU: 11075 Kategori: , , ,

Përshkrim

ALOE+ Colors All Hair Types Shampoo
Shampoo e butë për të gjitha llojet e flokëve me aloe vera organike dhe acid hialuronik. Rregullon nivelin e yndyrës duke i lënë flokët të butë. Me aloe vera organike në përqendrim të lartë. Përbërja e tij e butë pastron flokët pa i rënduar. Përmban keratin, argininë dhe proteina gruri, analogë efektiv të krijuar posaçërisht që të ofrojnë pastrim dhe shërim të thellë duke forcuar dhe ushqyer flokët. Ideale për përdorim të përditshëm dhe për të gjithë familjen.

Perdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në një kokë të njomë duke e shkumëzuar. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Përsëriteni procesin nëse është e nevojshme.
Për rezultate më të mira, kombinojeni atë me maskën e flokëve.

Ingredientët
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE (*), PEG-4 RAPESEEDAMIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED WHEAT STARCH, PEG-60 ALMOND GLYCERIDES, HYDROLYZED KERATIN, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE,HYDROLYZED HYALURONIC ACID, ARGININE, PHYTANTRIOL, AMODIMETHICONE,C11-15 PARETH-7, POLYQUARTENIUM-7, LAURETH-9, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRIDECETH-12, GLYCERIN, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, LACTIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, CAFFEINE, PARFUM, (*) Organically cultivated

Informacion shtesë

ml

250

Brand

Aloe+

Related Products