ALOE + Colors So Velvetine Sparkling HAIR&BODY Mist

ALOE + Colors So Velvetine Sparkling HAIR&BODY Mist

1,300L

I preferuari i të gjithëve, misti hidratues i trupit dhe flokëve So Velvet Aloe+Colors, vjen për t’i shtuarshkëlqim ushqimit dhe hidratimit të flokëve dhe trupit.

SKU: 11089 Kategori: , , , , ,

Përshkrim

ALOE + Colors So Velvetine Sparkling HAIR&BODY Mist
I preferuari i të gjithëve, misti hidratues i trupit dhe flokëve So Velvet Aloe+Colors, vjen për t’i shtuarshkëlqim ushqimit dhe hidratimit të flokëve dhe trupit.
Hidratuesi i trupit dhe flokëve me një teksturë të hollë, një aromë të mrekullueshme dhe glitter përnjë shkëlqim të mrekullueshëm. Është ideal për kujdesin e përditshëm edhe të lëkurës më kërkuese dhe të ndjeshme. Përbërja e tij, e pasur me vitamina dhe aloe, rikthen lagështinë natyrale të lëkurës dhe ofron një aromë të butë dhe të menjëhershme.
Spray për trupin dhe flokët So Velvet! ka një përmbajtje të lartë të aloe organike. Aloe Vera nxit rritjen e qelizave të reja dhe rrit prodhimin e kolagjenit. Rezultati është hidratimi i thellë i lëkurës dhe shërimi i lëkurës së dëmtuar. Vitaminat dhe antioksidantët hidratojnë thellësisht dhe ndihmojnë në ruajtjen e elasticitetit të lëkurës.
Përthithet menjëherë pa lënë as gjurmën më të vogël të yndyrës. I jep një aromë delikate të qëndrueshme, teksturë të mëndafshtë dhe butësi lëkurës suaj. Pa alkool.

Përdorimi:
Spërkatni një sasi të vogël So Velvet Spray për Trupin dhe Flokët! Aloe+Colors në lëkurë të pastër dhe do të përthithet vetvetiu.
Për kujdes të plotë dhe aromë më të qëndrueshme në lëkurën tuaj, kombinoni atë me Locionin Trupi So Velvet! Aloe+Colors me xhelin e dushit përkatës So Velvet!

Ingredientët
AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE (*), PERFUME, PPG-26-BUTETH-26, PEG-12 DIMETHICONE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, PHOTHEN, ACCATHY , ETHYLHEXYLGLYCERIN, MALTODEXTRIN, SODIUM STARCH OCTENYL SUCCINATE, DISODIUM EDTA, SILICA, SODIUM HYDROXIDE, AMYL CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYL, C,

Informacion shtesë

ml

100

Brand

Aloe+

Related Products