ALOE + Colors Love Is In The Hair Gift Set

Përshkrim

ALOE + Colors Love Is In The Hair Gift Set
Set flokësh i përbërë nga shampo dhe mjegull, i krijuar posaçërisht për të pastruar, ushqyer dhe
hidratuar flokët në thellësi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve, për të gjithë familjen.

All Hair Types Shampoo 250ml
Shampoja është ideale për përdorim të përditshëm nga e gjithë familja. Rregullon yndyrën duke i lënë flokët të butë. Me aloe vera organike në përqendrim të lartë dhe acid hialuronik. Përbërja e saj e butë pastron flokët pa i rënduar. Përmban keratin, argininë dhe proteina gruri, aktive të krijuara posaçërisht për të siguruar pastrim dhe trajtim të thellë, forcimin dhe ushqimin e flokëve.

Perdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në një kokë të njomë duke e shkumëzuar. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Përsëriteni procesin nëse është e nevojshme.
Për rezultate më të mira, kombinojeni atë me maskën e flokëve.

Total Repair Hair Mist 100ml
Hair Mist kombinon 7 përbërës aktivë unikë si panthenol, acid hialuronik, aloe organike, niacinamide,niseshte gruri, proteina gruri dhe keratin. Ofron kujdes intensiv, hidraton thellësisht dhe ushqen flokët e dëmtuar. Parandalon rrenjën dhe mbron nga ndotësit atmosferikë. Përmirëson shkëlqimin dhe gjallërinë e ngjyrës, parandalon zbehjen dhe kërcitjen. Është i pasuruar me acid hialuronik të hidrolizuar me peshë molekulare të lartë dhe të ulët, i cili depërton brenda flokëve. I lë flokët të shëndetshëm dhe të lehtë
për t’u krehur dhe me volum. Rikthen elasticitetin e flokëve, pa i rënduar . I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Përdorimi:
Spërkateni në flokë të pastër pas larjes me shampoo dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Nuk ka
nevojë për shpëlarje, nuk lubrifikon flokët.
Për rezultate më të mira, kombinoni atë me shampoon përkatëse.

Seti vjen me një dhuratë ,një skrunchie, të dizajnuar dhe bërë në mënyrë unike nga stilistja MIA PAPPA
në bashkëpunim ekskluziv me Aloe+Colors.

Brand

Aloe+

Related Products