Organic Shop Coffee & Sugar Body Scrub

Organic Shop Coffee & Sugar Body Scrub

1,000L

Scrub për trupin me vaj organik kafeje dhe sheqer natyral, e bën lëkurën jashtëzakonisht të butë, duke i dhënë asaj një aromë shumë të lehtë dhe delikate.

Availability: S’ka stok SKU: 11100 Kategori: , , ,

Përshkrim

ORGANIC SHOP – Coffee & Sugar Body Scrub
Scrub për trupin me vaj organik kafeje dhe sheqer natyral, e bën lëkurën jashtëzakonisht të butë, duke i dhënë asaj një aromë shumë të lehtë dhe delikate. Përveç kësaj, lëkura eksfoliohet butësisht duke larguar qelizat e vdekura. Kombinim i thjeshtë i përbërësve natyralë, formulë e thjeshtë efektive, paketim i thjeshtë dhe i sigurt.
Formulim me sasi maksimale të përbërësve natyralë. Përmban ekstrakte dhe vajra organikë të çertifikuara . E bën lëkurën jashtëzakonisht të butë. Jep një aromë të lehtë, të rafinuar.
Pa parabene, pa SLS, pa vajra minerale, pa polietileni.

Përdorimi:
Aplikojeni në lëkurë të lagur duke e masazhuar. Shpëlajeni tërësisht.
Përdoreni 2 deri në 3 herë në javë për rezultate më të mira.

Ingredientët
SUCROSE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, COFFEA ARABICA SEED OIL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, AQUA, PARFUM, CI 77491,CI 77492, CI 77499.

Informacion shtesë

ml

250

Brand

Organic Shop

Related Products