Purito Centella Green Level Buffet Serum

-50%

Purito Centella Green Level Buffet Serum

Çmimi origjinal qe: 2,300L.Çmimi i tanishëm është: 1,150L.

I mbushur me 49% të ekstraktit të Centelles, ceramidit dhe kolagjenit, ky serum ndihmon në zbutjen e rrudhave ndërsa forcon barrierat natyrore për një lëkurë më të ndritshme, të shëndetshme dhe elastike.

SKU: 10269 Kategori: , , , Etiketa: ,

Përshkrim

Purito Centella Green Level Buffet Serum
I mbushur me 49% të ekstraktit të Centelles, ceramidit dhe kolagjenit, ky serum ndihmon në zbutjen e rrudhave ndërsa forcon barrierat natyrore për një lëkurë më të ndritshme, të shëndetshme dhe elastike.
Formuluar me përbërës të verifikuar nga EWG, ky krem cica është i mbushur me përbërës efektivë, në mënyrë që lëkura të jetë e mbrojtur, e butë, e pastër dhe e gjallë.
-Ky serum i gjithanshëm ndihmon në përmirësimin e pamjes së lëkurës tuaj.
-Ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar nga stresuesit e jashtëm mjedisor dhe parandalon inflamacionin e lëkurës.
-Nëse lëkura juaj është e ‘stresuar’ duke përdorur shumë produkte me përbërës të ndryshëm që nuk përshtaten me të, jepini një pushim fytyrës tuaj dhe ndihmojeni atë të rikthehet në jetë duke përdorur një Serum Buffet të Nivelit të Gjelbër Centella.

Përdorimi
1. Përgatitni lëkurën tuaj me toner pas pastrimit.
2. Shpërndani një sasi të moderuar të produktit dhe vendoseni në fytyrë.
3. Butësisht masazhoni për absorbim më të mirë.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract (49%), Water, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycereth-26, Carbomer, Arginine, Sclerotium Gum, Hydrolyzed Jojoba Esters, Caprylyl Glycol, Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Hydrogenated Lecithin, Hydrolyzed Collagen, Camellia Sinensis Leaf Extract, Alteromonas Ferment Extract, Pancratium Maritimum Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Ammonium Glycyrrhizate, Disodium Edta, Adenosine, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Ceramide Np, Sodium Hyaluronate, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Palmitoyl Hexapeptide-14, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Dipeptide-10

Informacion shtesë

ml

60

Brand

Purito

Related Products