La Roche Posay Anthelios Age Correct

-20%

La Roche Posay Anthelios Age Correct

Çmimi origjinal qe: 3,800L.Çmimi i tanishëm është: 3,040L.

Krem kundër diellit për lëkurë sensitive me veti anti-age dhe me mbrojtje të lartë (SPF50) dhe Teknologji Cellox-B3, e cila korrigjon rrudhat dhe njollat në fytyrë dhe rikthen elasticitetin.

SKU: 10270 Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

La Roche Posay Anthelios Age Correct
Krem kundër diellit për lëkurë sensitive me veti anti-age dhe me mbrojtje të lartë (SPF50) dhe Teknologji Cellox-B3, e cila korrigjon rrudhat dhe njollat në fytyrë dhe rikthen elasticitetin.
INGRIDIENTËT AKTIVË DERMATOLOGJIKË
[ACID HIALURONIK & LHA, PHE-RESORCINOL, NIACINAMIDE, GLICERINË, UJË TERMAL]
Hidratim 24 orë dhe formulim pa vaj.

Përdorimi
Vendoseni çdo mëngjes në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe në zonat e ekspozuara ndaj rrezatimit ditor UV.
Riaplikoheni në rast ekspozimi të zgjatur, djersitje të rëndë ose kontakt me ujin.

Ingredientët
Aqua/​Water/​Eau, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Octocrylene, Niacinamide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Silica, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Vinyl Dimethicone/​Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Drometrizole Trisiloxane, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Capryloyl Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Phenylethyl Resorcinol, Poloxamer 338, Tocopherol, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Parfum/​Fragrance

Informacion shtesë

ml

50

Brand

La Roche Posay

Related Products