Purito B5 Panthenol Re-barrier Cream

Purito B5 Panthenol Re-barrier Cream

2,600L

Krem hidratues i Puritos ,i mbushur me 10% panthenol për të ndihmuar në mbrojtjen dhe forcimin e barrierës së lëkurës, si dhe për të qetësuar irritimet.

Availability: S’ka stok SKU: 11187 Kategori: , , ,

Përshkrim

Purito B5 Panthenol Re-barrier Cream
Krem hidratues i Puritos ,i mbushur me 10% panthenol për të ndihmuar në mbrojtjen dhe forcimin e barrierës së lëkurës, si dhe për të qetësuar irritimet. Përfshirja e përbërësve si niacinamide, squalane dhe ekstrakt cica ndihmojnë për të hidratuar lëkurën dhe për të qetësuar aknet aktive.
Lloji i lëkurës: Sensitive , e thatë, e prirur ndaj akneve.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Panthenol (10%), Squalane, Butylene Glycol, Water, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Hydrolyzed Jojoba Esters, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Hydroxyacetophenone, Tromethamine, Dipotassium Glycyrrhizate, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Copper Tripeptide-1, Madecassic Acid

Informacion shtesë

ml

80

Related Products